tel
602 42 77 54
662 13 37 55
USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE
REALIZACJE
KOLEKCJA

USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane od najprostszych prac i wylewek cementowych, aż po najbardziej niestandardowe konstrukcje murowe. 

Poszukujesz doświadczonej firmy budowlanej, wykonującej proste i skomplikowane prace murarskie? Nasza firma wykona je niedrogo i z najwyższą starannością na terenie Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Zgierza oraz wielu innych miast w regionie. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że to właśnie my wykonamy dla ciebie najwyższej jakości roboty murarskie w najlepszej cenie! 

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane na rzecz firm i klientów indywidualnych. Wykonujemy m.in.: wylewki cementowe i samopoziomujące, konstrukcje murowe, tynki, elewacje czy ścianki działowe. Nasze wieloletnie doświadczenie, terminowość oraz profesjonalizm, to tylko niektóre powody, dla których tak wielu klientów z Łodzi i okolic nam zaufało. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, bazując na najlepszej jakości materiałach budowlanych, fachowo wykonując powierzone nam zadania. Realizujemy zarówno gotowe projekty, jak i zapewniamy naszym klientom pomoc profesjonalnych dekoratorów i architektów. Solidność i profesjonalizm naszych fachowców pozwalają nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

WYKONUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:

KONSTRUKCJI MUROWYCH 
POSADZEK CEMENTOWYCH 
WYLEWEK SAMOPOZIOMUJĄCYCH 
TYNKÓW TRADYCYJNYCH 
INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 
INSTALACJI HYDRAULICZNYCH 
ŚCIANKI DZIAŁOWE
INSTALACJE C.O.