tel
602 42 77 54
662 13 37 55
WYKAŃCZANIE WNĘTRZ
KOLEKCJA

WYKAŃCZANIE WNĘTRZ

Niezależnie od tego, czy planujesz generalny remont domu lub mieszkania, czy interesuje cię wykonanie wyłącznie drobnych poprawek – nasza ekipa remontowa szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie wykona każde zlecenie z branży remontowej! 

Specjalizujemy się w pracach remontowo-wykończeniowych na terenie Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Zgierza i okolic. Świadczymy kompleksowe usługi remontowe, od montażu instalacji, poprzez malowanie ścian, aż po układanie parkietów i montaż podłóg. Wykończenia wnętrzto nasza pasja, ale także praca, w której nie uznajemy kompromisów. Właśnie dlatego, zlecając nam malowanie, gipsowanie, wykonanie instalacji hydraulicznych, montaż schodów i wiele innych usług, możesz być pewien, że usługa wykonania zostanie w sposób profesjonalny i zgodny z najwyższymi standardami panującymi w branży budowlanej. Oprócz bogatej oferty usług z zakresu wykończenia wnętrznaszą specjalnością jest także renowacja podłóg. Wykonujemy cyklinowanie, olejowanie oraz wiele innych procesów konserwacyjnych, dzięki którym twoja podłoga nawet po wielu latach będzie lśnić tak, jakby została ułożona wczoraj. 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług:
  • wieloletnie doświadczenie,
  • terminowość i profesjonalizm,
  • najwyższej jakości materiały budowlane,
  • bogata wiedza z dziedziny wykończeń,
  • atrakcyjne ceny,
  • indywidualne podejście do klienta.
Nie masz pomysłu na stworzenie efektownej aranżacji? Potrzebujesz fachowej porady? Współpracujemy z uznanymi architektami i dekoratorami wnętrz. Ich doświadczenie oraz cenne wskazówki pomogą ci zaprojektować wystrój o jakim marzyłeś, a nasi pracownicy zrealizują każdy projekt z najwyższą starannością, uwzględniając każdy szczegół. 

WYKONUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:

MALOWANIA I GŁADZI GIPSOWYCH 
GLAZURY / TERAKOTY / KAMIENIA NATURALNEGO 
SUFITY PODWIESZANE Z PŁYT K-G
ŚCIANKI DZIAŁOWE Z PŁYT K-G
REALIZACJE